Montaż mebli biurowych

Montaż mebli biurowych Warszawa

Usługę montażu mebli biurowych kierujemy do firm oraz biur mieszczących się na terenie Warszawy i okolic. Meble biurowe zazwyczaj sprzedawane są w paczkach, które wymagają montażu za pomocą odpowiednich narzędzi. Oferujemy kompleksowe usługi dotyczące montażu mebli biurowych w Warszawie i okolicach.

Jak to robimy?

Sprzęt jaki wykorzystujemy do montażu mebli biurowych to wkrętarka, zakrętarka, klucze płaskie, nasadowe, ampule oraz śrubokręty. Za każdym razem montaż każdego mebla skręcany jest zgodnie z instrukcją i zaleceniami producenta. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu mebli biurowych. Realizowaliśmy już wiele zleceń dla warszawskich firm.

Dostawa mebli biurowych, wniesienie oraz montaż

Realizujemy dostawy mebli biurowych dla klientów razem z wniesieniem, montażem oraz ustawieniem mebli we wskazanym miejscu przez zleceniodawcę.

Bardzo często mamy okazję wykonywać montaż elektrycznych biurek, krzeseł obrotowych, szaf na dokumenty, szafki pod biurka, stołów konferencyjnych oraz recepcji.

Cena składania oraz montażu mebli biurowych Warszawa i okolice

Na życzenie klienta przyjedziemy pod wskazany adres na wizję lokalną. Taka wycena jest bezpłatna.

W przypadku klientów z innych regionów Polski chcących skorzystać z naszych usług konieczny jest kontakt telefoniczny w celu omówienia wszystkich szczegółów.

Koszt montażu mebli biurowych na terenie Warszawy i okolic zależny jest głównie od ilości mebli. W celu uzyskania informacji dotyczącej ceny montażu niezbędne jest podanie następujących informacji:

-Szczegółowa lista mebli do montażu.

-Informacje dotyczące ewentualnej dostawy mebli ze sklepu lub rozładunku auta.

-Czas realizacji oraz przedział godzin pracy naszych pracowników.

-Utylizacja kartonów oraz folii z nowych mebli.