Poradnik przeprowadzkowy

0 +
Przeprowadzek

Od czego zacząć?

Przygotowania do przeprowadzki najlepiej zacząć od segregacji rzeczy osobistych. Polega to na oddzieleniu rzeczy do codziennego użytku, a rzeczy których już nie używamy. Dzięki tej segregacji oszczędzimy sobie wiele czasu na spakowanie się oraz nie potrzebny wydatek na większą ilość kartonów i worków. W momencie, gdy opróżnimy swoje meble zalecamy odświeżenie ich, tzn. przetarcie z kurzu, który znajduje się wewnątrz jak i poza meblem. Nasi pracownicy zabezpieczą meble folia stretch, dzięki temu meble dojadą na miejsce docelowe czyste i bezpieczne.

Jak zaplanować przeprowadzkę?

Postaraj się utylizować śmieci z mieszkania, domu przed przyjściem pracownikow, które mogą przeszkadzać w momencie przeprowadzki. W miejscu docelowym przygotuj mieszkanie do wnoszenia Twojego mienia oraz miejsce, w którym składowanie kartonów oraz worków umożliwi Ci otwieranie mebli w celu rozpakowania się.

Najważniejsza jest organizacja materiałów niezbędnych do spakowania własnego mienia. Nasza firma zaleca pakowanie rzeczy osobistych do kartonów, ponieważ w trakcie transportu możemy je piętrować na pace samochodu oraz na wózkach w momencie wynoszenia rzeczy z mieszkania. Dzięki takim rozwiązaniom przeprowadzka przebiega bardzo szybko. Kartony najlepiej opisać nazwą pomieszczenia, do którego powinny trafić lub imieniem osoby zamieszkującej dany pokój.

W dniu przeprowadzki wszystkie paczki, kartony oraz worki powinny zostać rozmieszczone tak, aby była możliwość poruszania się po mieszkaniu, domu. Jeżeli nie wiesz jak spakować małe AGD, bo nie mieści się do kartonu, który posiadasz zostaw to naszym pracownikom.

Planujesz przeprowadzke?

Porozmawiajmy o tym jak możemy Ci pomóc

Jak obniżyć koszt przeprowadzki?

Koszt przeprowadzki możemy obniżyć na wiele sposobów.

Darmowe kartony

Jednym z nich jest spakowanie się do kartonów, które możemy otrzymać za darmo od pobliskich sklepów.

Odpowiednie przygotowanie

Kolejną możliwością obniżenia kosztów, jest przygotowanie mebli do transportu. Jest to po prostu owinięcie mebli folią stretch w celu uniknięcia otwierania się drzwiczek oraz szuflad lub rozkręcenie mebla, który tego może wymagać. Do takich mebli zaliczamy szafy trzydrzwiowe, dwudrzwiowe powyżej dwóch metrów, łóżka sypialniane z materacem oraz biurka narożne. Dzięki temu czas przeprowadzki skróci się o około 2 godziny oraz koszt usługi będzie mniejszy z racji tego, że opieramy się na stawkach godzinowych.

Konsultacja przeprowadzkowa

+48 503 181 933

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży przeprowadzek opracowaliśmy bezpieczny schemat pakowania rzeczy osobistych. Najważniejsza zasada to im większy karton, tym lżejsza zawartość. Do dużych kartonów zalecamy pakowanie takich rzeczy jak: pościel, zabawki dziecięce, buty, patelnie oraz garnki, puste wieszaki, bielizna. Dzięki takiej zawartości dużych kartonów, mamy możliwość piętrowania ich jeden na drugi. Kartony nie będą się załamywać pod sobą, a podczas noszenia nie będzie problemu z otwieraniem się dna.

Natomiast rzeczy typu książki, szkło, porcelana, płyty CD, DVD, figurki zalecamy do pakowania w mniejsze kartony. To rozwiązanie gwarantuje nam bezpieczeństwo rzeczy delikatnych, ponieważ karton wypełniony szkłem nie jest przeciążony. Mniejsze kartony z książkami umożliwiają bezpieczne przenoszenie dla kręgosłupa zarówno klienta jak i naszego.

Jak bezpiecznie się spakować?

Ubrania wiszące na wieszakach zalecamy do pakowania w worki lub szafy kartonowe, natomiast ubrania złożone zachęcamy spakować do kartonu, dzięki czemu oszczędzimy sobie czasu na ponowne składanie ich w miejscu docelowym.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jak wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że cały proces przeprowadzki nie należy do przyjemnych, to nasza firma z chęcią Cie zastąpi i zrobi wszystko za Ciebie.

Kompleksowa obsługa

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonać każde zlecenie, posiadamy wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki temu cały trud związany z przeprowadzką wykonamy za Ciebie. Spakujemy Twoje mienie do kartonów oraz worków, natomiast meble zabezpieczymy folią stretch, folią bąbelkową oraz kocami transportowymi. Meble odbezpieczymy oraz ustawimy w miejscu wskazanym przez Ciebie.

Dowolność działań

Po wykonaniu usługi materiały jakie zostały użyte w trakcie przeprowadzki należą do Ciebie, dzięki temu możesz się rozpakować wtedy kiedy chcesz. Na życzenie klienta rozpakowywujemy rzeczy osobiste z kartonów oraz worków i układamy w wyznaczonych miejscach.

Bezpieczeństwo

Nasza flota samochodowa pozwala nam przewieźć bezpiecznie i bez najmniejszych uszkodzeń Twoje mienie. Dzięki naszej firmie przekonasz się, że przeprowadzka może odbyć się w miłej atmosferze i bez najmniejszego stresu. Zachęcamy do kontaktu, nasz dyspozytor odpowie na każde Twoje pytanie związane z usługą przeprowadzki.

Konsultacja przeprowadzkowa

+48 503 181 933